Nowa płyta Jill Scott latem?


Najprawdopodobniej późną wiosną albo wczesnym latem 2010 roku usłyszymy czwarty studyjny album uznanej soulowej wokalistki Jill Scott.

Na czele brytyjskiej listy bestsellerów płytowych znalazł się album "Lungs" projektu Florence and the Machine dowodzonego przez 23-letnią Florence Welch. 41-letni aktor rozważa dołączenie do obsady serialu na stałe. W najbliższą środę, 24 lutego w warszawskiej Cafe Kulturalna zagrają Małe Instrumenty.Yes, brytyjscy giganci progrocka, rozpoczęli pracę nad nową płytą. Pierwszą, na której zaśpiewa kanadyjski wokalista BenoĂŽt David. Czy 30 października, na koncercie w Katowicach, zagrają już coś nowego? 17 filmów będzie walczyło o Grand Prix festiwalu Camerimage 2009 - Złotą Żabę. Jeszcze w tym miesiącu do księgarń trafi pierwszy z sześciu tomów przygotowywanej przez Państwowy Instytut Wydawniczy edycji "Dzieł wszystkich" Bolesława Leśmiana. Będzie to pierwsze całościowe wydanie krytyczne dzieł tego poety.

2 października odbędzie się premiera filmu Aleksieja Mizgiriewa "Słowo jak głaz", filmu porównego z "Ładunkiem 200" Aleksieja Bałabanowa.

Czy za sprawą disco-polo mamy szansę na sukces w Konkursie Piosenki Eurowizja? "Bardzo piękna i emocjonalna" - tak o swojej piosence "Piekło i grzech" mówi śpiewająca blogerka Sara May. Tylko w INTERIA.PL możecie obejrzeć teledysk do tego nagrania!

Matthew Vaughn jest faworytem na fotel reżysera filmu "X-Men: First Class" 12 maja, w środę, przed rozpoczęciem się 63. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes, odbyła się konferencja prasowa z udziałem członków jury. Pytania dziennikarzy, początkowo bardzo łagodne i neutralne z czasem zaczęły dotyczyć bardziej konkretnych tematów i aspektów - z Cannes doniosła nasza korespondentka Anna Serdiukow. Z inicjatywy polskiego fanklubu t.A.T.u. i strony TatuMusic.eu w piątek, 22 stycznia w krakowskim klubie Cocon odbędzie się druga edycja t.A.T.u. Party. Julia i Lena specjalnie nagrały wiadomość video dla fanów z Polski, którzy pojawią się na imprezie.We wrześniu odbędzie się druga edycja Outline Colour Festival w Łodzi. Znamy szczegóły imprezy. Fatalny występ dała w Londynie 25 kwietnia amerykańska wokalistka Whitney Houston. Słynna piosenkarka nie trafiała w dźwięki, przerywała utwory, poirytowani fani zaczęli wychodzić. Polityczna sensacja na festiwalu filmowym w Wenecji: przybył tam w poniedziałek prezydent Wenezueli Hugo Chavez. Został osobiście zaproszony przez amerykańskiego reżysera Olivera Stone'a na premierę jego filmu dokumentalnego "South of the Border".

Hugh Grant: "Stałem się potworem"


Hugh Grant nigdy nie słynął z łatwego charakteru, teraz jednak zdał sobie sprawę, że być może posunął się za daleko.

Luc Besson w Polsce!


Znany francuski reżyser Luc Besson pojawił się we wtorek, 15 grudnia, w Warszawie. Twórca takich filmów, jak "Leon zawodowiec" czy "Piąty element" przyjechał do Polski w związku z promocją swojej najnowszej produkcji "Artur i zemsta Maltazara" , kontynuacji przeboju "Artur i Minimki" .

Wacken Metal Battle 2010: Szczegóły polskiej edycji


Poznaliśmy zespoły z Polski, które w 2010 roku bić się będą w eliminacjach Wacken Metal Battle; zwycięzca zagra latem na niemieckim Wacken Open Air.

Dianna Agron kocha Numer Czwarty


Dianna Agron zagra główną rolę żeńską w filmie "I Am Number Four".

Najlepsze albumy pop i rock według Watykanu


Oficjalny dziennik Watykanu, "L'Osservatore Romano", opublikował listę 10 najważniejszych albumów pop i rock w historii. Na szczycie znalazł się longplay "Revolver" grupy The Beatles.

nasze sekretariat organizuje zielone szkoły także wycieczki na sprawa dzieci dodatkowo grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze kancelaria wycieczki szkolne plus konopie indyjskie szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od chwili chwili codziennych zajęć szkolnych. Aż do wnętrza ofercie nasze pokój przyjęć organizuje jaranie szkoły dodatkowo wycieczki na sprawa dzieci i grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze pokój przyjęć wycieczki szkolne także ziele szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od momentu czasu codziennych zajęć szkolnych. W środku środku ofercie posiadamy gwiaździsty dobór miejsc na ewidencja zielonych szkół także wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem oraz zainteresowaniem nauczycieli także pracowników szkół. Do środka ofercie posiadamy

jednodniowe wycieczki szkolne

wycieczki pouczający jednodniowe plus tanie wycieczki szkolne. Nasze kancelaria zorganizuje udane wycieczki szkolne również trawa szkoły na każdą środki pieniężne także aż do wnętrza dowolnym regionie Krajowy. Zapraszamy aż aż do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego posiadamy gwiaździsty selekcja miejsc na rejestr zielonych szkół dodatkowo wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem także zainteresowaniem nauczycieli również pracowników szkół. W środku środku ofercie posiadamy wycieczki budujący jednodniowe i tanie wycieczki szkolne. Nasze gabinet zorganizuje udane wycieczki szkolne plus trawa szkoły na każdą kapitał oraz wewnątrz środku dowolnym regionie Własny. Zapraszamy aż aż do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego tłumaczenia symultaniczne, tłumaczenia ustne, tłumaczenia symultaniczne Katowice, namowa symultaniczne Katowice, tłumaczenia symultaniczne Poznań, tłumaczenia symultaniczne Wrocław. Nasze kancelaria tłumaczeń specjalizuje się do wnętrza tłumaczeniach symultanicznych na terenie Wrocławia, Katowic również Krakowa. Od czasu wielu lat zajmujemy się tłumaczeniami symultanicznymi i tłumaczeniami ustnymi - owo jest główna zawód wyuczony naszego biura tłumaczeń. Nasze kancelaria tłumaczeń od chwili tłumaczenia symultaniczne, tłumaczenia ustne, tłumaczenia symultaniczne Katowice, namawianie symultaniczne Katowice, tłumaczenia symultaniczne Poznań, tłumaczenia symultaniczne Wrocław. Nasze gabinet tłumaczeń specjalizuje się w środku

http://www.vivalang.com.pl/ tłumaczeń Poznań

tłumaczeniach symultanicznych na terenie Wrocławia, Katowic dodatkowo Krakowa. Od chwili wielu lat zajmujemy się tłumaczeniami symultanicznymi i tłumaczeniami ustnymi - owo jest główna zawód wyuczony naszego biura tłumaczeń. Nasze kancelaria tłumaczeń odkąd wielu lat świadczy usługi tłumaczeniowe na terenie całej Własny. Zapraszamy aż do zapoznania się spośród ofertą naszego biura tłumaczeń także ofertą na tłumaczenia symultaniczne także tłumaczenia ustne. wielu lat świadczy usługi tłumaczeniowe na terenie całej Własny. Zapraszamy aż do zapoznania się spośród ofertą naszego biura tłumaczeń również ofertą na tłumaczenia symultaniczne dodatkowo tłumaczenia ustne.