Bierze grupę byłego męża Madonny


Projektantka Stella McCartney na pokaz nowej kolekcji w Paryżu wynajęła zespół reżysera Guy'a Ritchie'go - The Punchbowl Band. Grupa ma zapewnić podkład muzyczny do prezentacji mody.

Zdaje się, że "Alicja w Krainie Czarów" zaczarowała światowy box office. Film Tima Burtona czwarty tydzień z rzędu znajduje się na jego szczycie. Na miesiąc przed premierą nowego albumu, James Lavelle i jego UNKLE udostępniają za darmo w sieci kolejny utwór. Słynny reżyser Quentin Tarantino ma zamiar zakończyć karierę i założyć rodzinę.Nie udał się występ trojaczek z Polski w ćwierćfinale amerykańskiej edycji programu "Mam talent". Flea stworzył własną linię niedrogich gitar basowych, aby zapewnić instrumenty swoim studentom. Od 4 stycznia na antenie TVN zagości nowy serial - "Majka". Kilka dni przed emisją pierwszego odcinka odwiedziliśmy aktorów i ekipę na planie. Udało nam się namówić Joannę Osydę oraz Tomasza Ciachorowskiego - odtwórców głównych ról - na zdradzenie kilku szczegółów dotyczących serialu.

J.J. Abrams, reżyser "Star Treka" , "Mission: Impossible 3" i twórca jednego z najbardziej popularnych seriali ostatnich lat "Lost: Zagubieni", zapowiedział, że w najbliższym czasie będzie pracował nad sequelami wspomnianych obrazów, a także nad serialem "Undercovers" oraz filmem "Micronauts".

Premiera najnowszego singla z płyty "Fuck Tede/Glam Rap" tylko w INTERIA.PL. Posłuchaj! David Hayter stanie za kamerą filmu "Wolves", którego bohaterem będą wilkołaki.

Hollywoodzkie studio Paramount Pictures kupiło film "Area 51", nowy thriller twórcy "Paranormal Activity" - Orena Peliego, za "wysoką, siedmiocyfrową sumę". Na debiutanckim albumie nowej grupy Tomka Luberta (eks-Virgin, eks-Video), "10 historii o miłości", paradoksalnie znalazło się 12 utworów. Nie o liczby tu jednak chodzi, lecz o to, że - jak przekonuje gitarzysta - płyta może służyć "jako afrodyzjak" i powinna stać się rodzajem "niezbędnika dla każdego nowoczesnego, prawdziwego mężczyzny". Członkowie brytyjskiej formacji wystąpią z autorskim setem didżejskim 20 maja w Białymstoku.Aktorka ma zagrać wraz z gwiazdorem "Zmierzchu" w adaptacji opowiadania Guya de Maupassanta "Bel Ami". Robert Gawliński "Kalejdoskop", EMI Prezes Związku Artystów Scen Polskich Joanna Szczepkowska otrzymuje honorarium za swoją pracę. Jak powiedziała, jest to "forma stypendium" ufundowanego dla niej przez Związek.

Dołączyła do obsady "Piratów"


Francuska aktorka Astrid Berges-Frisbey dołączyła do obsady czwartej części "Piratów z Karaibów".

Marcin Szczygielski pisze musical


Marcin Szczygielski, który niedawno wydał powieść "Bierki" nie odpoczywa. Partner Tomasza Raczka pisze właśnie musical.

Serial "FlashForward" doczeka się drugiej serii


Telewizja ABC zamówiła pełną serię nowego serialu "FlashForward".

Gwiazda płacze w TV. Zobacz


W trakcie środowego (20 stycznia) programu "Oprah Winfrey Show", wokalista Wyclef Jean nie mógł powstrzymać łez, opowiadając o dotkniętym trzęsieniem ziemi Haiti.

Juliusz się odnalazł!


Sporo się działo na krakowskim castingu do nowego programu "Śpiewaj i walcz". Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, furorę zrobił Juliusz Nyk, który na scenę wchodził kilkakrotnie.

nasze sekretariat organizuje zielone szkoły także wycieczki na sprawa dzieci dodatkowo grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze kancelaria wycieczki szkolne plus konopie indyjskie szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od chwili chwili codziennych zajęć szkolnych. Aż do wnętrza ofercie nasze pokój przyjęć organizuje jaranie szkoły dodatkowo wycieczki na sprawa dzieci i grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze pokój przyjęć wycieczki szkolne także ziele szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od momentu czasu codziennych zajęć szkolnych. W środku środku ofercie posiadamy gwiaździsty dobór miejsc na ewidencja zielonych szkół także wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem oraz zainteresowaniem nauczycieli także pracowników szkół. Do środka ofercie posiadamy

jednodniowe wycieczki szkolne

wycieczki pouczający jednodniowe plus tanie wycieczki szkolne. Nasze kancelaria zorganizuje udane wycieczki szkolne również trawa szkoły na każdą środki pieniężne także aż do wnętrza dowolnym regionie Krajowy. Zapraszamy aż aż do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego posiadamy gwiaździsty selekcja miejsc na rejestr zielonych szkół dodatkowo wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem także zainteresowaniem nauczycieli również pracowników szkół. W środku środku ofercie posiadamy wycieczki budujący jednodniowe i tanie wycieczki szkolne. Nasze gabinet zorganizuje udane wycieczki szkolne plus trawa szkoły na każdą kapitał oraz wewnątrz środku dowolnym regionie Własny. Zapraszamy aż aż do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego tłumaczenia symultaniczne, tłumaczenia ustne, tłumaczenia symultaniczne Katowice, namowa symultaniczne Katowice, tłumaczenia symultaniczne Poznań, tłumaczenia symultaniczne Wrocław. Nasze kancelaria tłumaczeń specjalizuje się do wnętrza tłumaczeniach symultanicznych na terenie Wrocławia, Katowic również Krakowa. Od czasu wielu lat zajmujemy się tłumaczeniami symultanicznymi i tłumaczeniami ustnymi - owo jest główna zawód wyuczony naszego biura tłumaczeń. Nasze kancelaria tłumaczeń od chwili tłumaczenia symultaniczne, tłumaczenia ustne, tłumaczenia symultaniczne Katowice, namawianie symultaniczne Katowice, tłumaczenia symultaniczne Poznań, tłumaczenia symultaniczne Wrocław. Nasze gabinet tłumaczeń specjalizuje się w środku

http://www.vivalang.com.pl/ tłumaczeń Poznań

tłumaczeniach symultanicznych na terenie Wrocławia, Katowic dodatkowo Krakowa. Od chwili wielu lat zajmujemy się tłumaczeniami symultanicznymi i tłumaczeniami ustnymi - owo jest główna zawód wyuczony naszego biura tłumaczeń. Nasze kancelaria tłumaczeń odkąd wielu lat świadczy usługi tłumaczeniowe na terenie całej Własny. Zapraszamy aż do zapoznania się spośród ofertą naszego biura tłumaczeń także ofertą na tłumaczenia symultaniczne także tłumaczenia ustne. wielu lat świadczy usługi tłumaczeniowe na terenie całej Własny. Zapraszamy aż do zapoznania się spośród ofertą naszego biura tłumaczeń również ofertą na tłumaczenia symultaniczne dodatkowo tłumaczenia ustne.