Shirley Manson: muzyka wspiera ludzi


Shirley Manson postanowiła powrócić do śpiewania, kiedy poproszono ją o występ na pogrzebie syna przyjaciół.

Sergiusz Ryczel, Dariusz Szpakowski, Przemysław Babiarz, Mateusz Borek czy Maciej Kurzajewski - który z komentatorów sportowych ma szanse na statuetkę Telekamer "Tele Tygodnia"? Robiący swego czasu furorę w internecie Gracjan Roztocki wkrótce oficjalnie zadebiutuje na rynku muzycznym. W każdym z nas mieszka dziki stwór… - brzmi hasło reklamowe najnowszego filmu Spike'a Jonze'a - "Gdzie mieszkają dzikie stwory". Obraz na początku kwietnia trafi do dystrybucji DVD i Blu-ray.Piosenka "Bad Romance" Lady GaGa góruje w najnowszym zestawieniu sklepu muzycznego Nokia Music Store. Metalowo-hardcore'owa grupa Heaven Shall Burn z Niemiec przygotowała nowy album "Invictus". Przebój "Live Forever" z repertuaru grupy Oasis zajął pierwsze miejsce w rankingu trzech stacji radiowych na piosenkę wszech czasów.

Nowy album Ani Dąbrowskiej debiutuje na szczycie zestawienia najpopularniejszych płyt w Polsce!

Premierą "Zawiszy Czarnego" Juliusza Słowackiego, w reżyserii Adama Orzechowskiego, otwarta zostanie w czwartek nowa scena Teatru Wybrzeże w Gdańsku. "Killing Bono" to tytuł filmu opowiadającego o początkach zespołu U2.

Na szczęście kłopoty zdrowotne Majki Jeżowskiej nie były zawałem serca. Brandon Flowers zdradził kilka szczegółów dotyczących solowego albumu. Nad brzmieniem "Flamingo" czuwać będzie trzech producentów. Gwiazda rosyjskiej estrady Ałła Pugaczowa wystąpi 29 marca na jedynym koncercie w Polsce. Występ jest częścią pożegnalnej trasy koncertowej piosenkarki, zatytułowanej "Sen o miłości". Koncert odbędzie się na Torwarze.Pixie Geldof, córka irlandzkiego rockmana Boba Geldofa, rozpoczyna muzyczną karierę. Sześć zrekonstruowanych cyfrowo filmów dokumentalnych relacjonujących polskie przygotowania do II wojny światowej oraz przebieg wojny w Polsce wydały wspólnie na płycie DVD Filmoteka Narodowa (FN) i Narodowe Centrum Kultury (NCK). Prapremiera spektaklu na podstawie książki Janoscha "Wujek Puszkin, dobry niedźwiedź" odbędzie się w sobotę w Teatrze Lalki i Aktora "Kubuś" w Kielcach.

Polskie dokumenty na festiwalu w Rosji


Między 15 a 21 października w Rosji odbędzie się Międzynarodowy Festiwal Filmów Dokumentalnych "Flahertiana" 2009. W ramach specjalnego programu, zorganizowanego w ramach zbliżającej się edycji głównej imprezy, zostanie zaprezentowanych siedem polskich filmów dokumentalnych.

Czas do kina. Co wybrać?


W ten weekend na kinowych widzów czekają nowi czterej pancerni, czyli polska produkcja "Operacja Dunaj" , animacja o superszpiegach "Załoga G" oraz remake kultowego horroru Wesa Cravena "Ostatni dom po lewej" .

"Najbardziej przeceniony". Kto?


Były wokalista Oasis, Liam Gallagher, nie ma wątpliwości, kto jest najbardziej przecenioną osobą w muzycznym show-biznesie.

Znęcają się nad dziećmi?


Kanadyjska wokalistka Alanis Morissette skrytykowała występy dzieci w programach rozrywkowych. "To jest forma znęcania się" - twierdzi gwiazda.

Weekend z Cyfrowym Planete Doc Review w Kinie pod Baranami


W dniach 7-9 maja, w ramach Weekendu z Cyfrowym Planete Doc Review w krakowskim Kinie pod Baranami odbędą się projekcje 6 filmów festiwalu Planete Doc Review.

nasze sekretariat organizuje zielone szkoły także wycieczki na sprawa dzieci dodatkowo grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze kancelaria wycieczki szkolne plus konopie indyjskie szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od chwili chwili codziennych zajęć szkolnych. Aż do wnętrza ofercie nasze pokój przyjęć organizuje jaranie szkoły dodatkowo wycieczki na sprawa dzieci i grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze pokój przyjęć wycieczki szkolne także ziele szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od momentu czasu codziennych zajęć szkolnych. W środku środku ofercie posiadamy gwiaździsty dobór miejsc na ewidencja zielonych szkół także wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem oraz zainteresowaniem nauczycieli także pracowników szkół. Do środka ofercie posiadamy

jednodniowe wycieczki szkolne

wycieczki pouczający jednodniowe plus tanie wycieczki szkolne. Nasze kancelaria zorganizuje udane wycieczki szkolne również trawa szkoły na każdą środki pieniężne także aż do wnętrza dowolnym regionie Krajowy. Zapraszamy aż aż do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego posiadamy gwiaździsty selekcja miejsc na rejestr zielonych szkół dodatkowo wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem także zainteresowaniem nauczycieli również pracowników szkół. W środku środku ofercie posiadamy wycieczki budujący jednodniowe i tanie wycieczki szkolne. Nasze gabinet zorganizuje udane wycieczki szkolne plus trawa szkoły na każdą kapitał oraz wewnątrz środku dowolnym regionie Własny. Zapraszamy aż aż do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego tłumaczenia symultaniczne, tłumaczenia ustne, tłumaczenia symultaniczne Katowice, namowa symultaniczne Katowice, tłumaczenia symultaniczne Poznań, tłumaczenia symultaniczne Wrocław. Nasze kancelaria tłumaczeń specjalizuje się do wnętrza tłumaczeniach symultanicznych na terenie Wrocławia, Katowic również Krakowa. Od czasu wielu lat zajmujemy się tłumaczeniami symultanicznymi i tłumaczeniami ustnymi - owo jest główna zawód wyuczony naszego biura tłumaczeń. Nasze kancelaria tłumaczeń od chwili tłumaczenia symultaniczne, tłumaczenia ustne, tłumaczenia symultaniczne Katowice, namawianie symultaniczne Katowice, tłumaczenia symultaniczne Poznań, tłumaczenia symultaniczne Wrocław. Nasze gabinet tłumaczeń specjalizuje się w środku

http://www.vivalang.com.pl/ tłumaczeń Poznań

tłumaczeniach symultanicznych na terenie Wrocławia, Katowic dodatkowo Krakowa. Od chwili wielu lat zajmujemy się tłumaczeniami symultanicznymi i tłumaczeniami ustnymi - owo jest główna zawód wyuczony naszego biura tłumaczeń. Nasze kancelaria tłumaczeń odkąd wielu lat świadczy usługi tłumaczeniowe na terenie całej Własny. Zapraszamy aż do zapoznania się spośród ofertą naszego biura tłumaczeń także ofertą na tłumaczenia symultaniczne także tłumaczenia ustne. wielu lat świadczy usługi tłumaczeniowe na terenie całej Własny. Zapraszamy aż do zapoznania się spośród ofertą naszego biura tłumaczeń również ofertą na tłumaczenia symultaniczne dodatkowo tłumaczenia ustne.