Bokserski mistrz świata gościem festiwalu Sputnik


Rosyjski bokser i aktualny zawodowy mistrz świata w kategorii ciężkiej - Nikołaj Wałujew, potwierdził swą obecność na 3 Festiwalu Filmów Rosyjskich, który odbędzie się w dniach 6 - 15 listopada – poinformował organizator przeglądu - prezes Fundacji Wspieram, Małgorzata Szlagowska. Wałujew jest gwiazdą filmu "Kamienny łeb", którego pokaz odbędzie się w ramach konkursu.

Paul Verhoeven zrezygnował z reżyserii kontynuacji filmu "Afera Thomasa Crowna". Kanye West pojawił się gościnnie w serialu animowanym "The Cleveland Show". Gitarzysta zespołu Paradise Lost, Greg Mackintosh, musiał wycofać się z europejskiej trasy koncertowej. Tym samym muzyka zabraknie na koncertach, które odbędą się 1 grudnia w klubie Stodoła w Warszawie oraz dzień później, w Krakowie, w Klubie Studio.Wybitny scenarzysta i prozaik Jerzy Stefan Stawiński spoczął w środę na Cmentarzu Wojskowym na warszawskich Powązkach. Liam Howlett przygotował remiks jednej z kompozycji Iana Browna. The Damned Things to nazwa nowej rockowo-metalowej supergrupy, w składzie której znajdziemy muzyków m.in. Anthrax i Fall Out Boy.

Gary Oldman powraca do emploi czarnego charakteru. Tym razem zagra w szaleńczym thrillerze "Guns, Girls & Gambling".

W związku z plagą podróbek ubrań marki "JP" należącej do członków zespołu Firma (Bosskiego i Tadka), raperzy napisali list do fanów. Komitet Organizacyjny na swym ostatnim przed festiwalem w Gdyni posiedzeniu podjął decyzję o zakwalifikowaniu do konkursu głównego filmu "Las" w reżyserii Piotra Dumały.

Producenci drugiej części "Seksu w wielkim mieście" muszą szukać nowej lokalizacji na zdjęcia, ponieważ w konserwatywnych Emiratach Arabskich odmówiono im zgody na kręcenie. Gorillaz kończy prace nad nową płytą. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, krążek "Plastic Beach" trafi do rąk fanów w marcu. Wokalistka Krystyna Prońko, jurorka nowego muzycznego show "Śpiewaj i walcz", ocenia uczestników castingu w Gdańsku.Nowy album Christiny Aguilery - "Bionic" - debiutuje na 1. miejscu brytyjskiej listy najpopularniejszych płyt. Z kolei w rankingu najchętniej kupowanych singli króluje piłkarska piosenka "Shout For England" Dizzee Rascala i Jamesa Cordena. Nowy, dwunasty już sezon serialu "Pierwsza miłość" to dla twórców serialu okazja do wprowadzenia nowych, interesujących wątków. Od 29 marca na ekranach telewizorów będziemy mogli oglądać Marię Konarowską. Aktorka zagra rolę Bereniki Gajewskiej - dziennikarki która pracuje nad reportażem dotyczącym firmy Artura. Pamiętacie wielki przebój "Ice Ice Baby" z 1990 roku? Wykonujący go amerykański raper Vanilla Ice wystąpi na tegorocznym, słynnym brytyjskim festiwalu Glastonbury.

Dla kogo muzyczny Paszport?


Łukasz Rostkowski - L.U.C. - został laureatem Paszportu "Polityki" w kategorii muzyka popularna.

V Manifestacje Poetyckie rozpoczną się 4 września


Spotkania autorskie, dyskusje i koncerty znajdą się w programie V edycji festiwalu literackiego Manifestacje Poetyckie, który odbywać się będzie w dniach 4-6 września w Warszawie. Wydarzeniem tegorocznych Manifestacji będzie wydanie antologii pt. "Solistki" - przeglądu twórczości 41 młodych polskich poetek.

"Marny koniec" gitarzysty Emperor


Samoth, były gitarzysta norweskiej formacji Emperor, powołał do życia nowy zespół The Wretched End.

Skunk Anansie, Tricky oraz Nas & Damian Marley na Heineken Open'er 2010


Skunk Anansie, Tricky oraz Nas & Damian Marley to kolejne gwiazdy tegorocznej edycji festiwalu Heineken Open'er. Potwierdziły się tym samym wcześniejsze, enigmatyczne doniesienia zespołu Skunk Anansie na temat występu w Polsce.

Jirzi Menzel pobity w Chorwacji


71-letni czeski reżyser Jirzi Menzel został pobity w Dubrowniku - poinformowały w piątek, 7 sierpnia, chorwackie media.

nasze sekretariat organizuje zielone szkoły także wycieczki na sprawa dzieci dodatkowo grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze kancelaria wycieczki szkolne plus konopie indyjskie szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od chwili chwili codziennych zajęć szkolnych. Aż do wnętrza ofercie nasze pokój przyjęć organizuje jaranie szkoły dodatkowo wycieczki na sprawa dzieci i grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze pokój przyjęć wycieczki szkolne także ziele szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od momentu czasu codziennych zajęć szkolnych. W środku środku ofercie posiadamy gwiaździsty dobór miejsc na ewidencja zielonych szkół także wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem oraz zainteresowaniem nauczycieli także pracowników szkół. Do środka ofercie posiadamy

jednodniowe wycieczki szkolne

wycieczki pouczający jednodniowe plus tanie wycieczki szkolne. Nasze kancelaria zorganizuje udane wycieczki szkolne również trawa szkoły na każdą środki pieniężne także aż do wnętrza dowolnym regionie Krajowy. Zapraszamy aż aż do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego posiadamy gwiaździsty selekcja miejsc na rejestr zielonych szkół dodatkowo wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem także zainteresowaniem nauczycieli również pracowników szkół. W środku środku ofercie posiadamy wycieczki budujący jednodniowe i tanie wycieczki szkolne. Nasze gabinet zorganizuje udane wycieczki szkolne plus trawa szkoły na każdą kapitał oraz wewnątrz środku dowolnym regionie Własny. Zapraszamy aż aż do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego

internet Szczecin